1. Головна
  2. /
  3. Учням
  4. /
  5. МИ НЕ МАЄМО ПРАВА...

МИ НЕ МАЄМО ПРАВА ЗАБУТИ

Щороку Україна і світ вшановують пам“ять жертв Голодомору. «Ми не маємо права забути» – саме під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи у закладі освіти І-ІІІ ступенів селища Нова Маячка з нагоди 88-ї річниці Голодомору в Україні.

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду протягом тижня 22-26 листопада 2021 року, в честь пам’яті жертв Голодоморів у Новомаячківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулася низка заходів, такі як: виховні години, уроки пам’яті «Нехай ніколи не вмирають люди», відеопрезентації із використанням документальних матеріалів, тематичний конкурс малюнків «Збережи пам’ять. Збережи правду».

Діти читали вірші відомих українських авторів, присвячені цій трагічній події в історії українського народу та вшанували пам’ять загиблих, запаливши свічки пам`яті та хвилиною мовчання. А 27 листопада учні нашого закладу приєдналися до Всеукраїнської Акції «Запали свічку», приурочену до дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.в Україні. В акції взяли участь здобувачі освіти 2–11 -х класів та педагогічні працівники закладу.

Акція «Запали свічку» проводиться не лише на згадку про жертв Голодомору. Це й заклик до нинішніх і майбутніх поколінь українців не забувати про трагедії нашого народу минулих років і робити все від нас залежне, щоб ці страшні сторінки в історії українського народу ніколи не повторилися.

Залишити коментар

Людям із порушенням зору