1. Головна
  2. /
  3. Учням
  4. /
  5. ТВОРИТИ ДОБРО – ЦЕ...

ТВОРИТИ ДОБРО – ЦЕ ДУЖЕ ПРОСТО!

Творити добро – це дуже просто! Треба цього тільки захотіти. Коли ми робимо добро іншим, то відчуваємо тепло та радість на душі. Саме тому вихованці Новомаячківського освітнього закладу І-ІІІ ступенів активно долучились до обласної благодійної акції «Сонечко в долонях». Нести добро іншим через добрі справи, бути милосердним, вміти співчувати та вчасно прийти на допомогу – ось головна мета цієї акції.

Напередодні свята Дня святого Миколая представники учнівського самоврядування нашого навчального закладу відвідали дитячий реабілітаційний центр «Джерельце» у м. Нова Каховка. Всі члени нашої дружньої шкільної родини , а це близько 800 чоловік, зібралися разом і придбали велику кількість різноманітних смаколиків — це цукерки і печиво, яблука і апельсини, банани , грушки, дитячі іграшки. З яким захопленням дивились на Миколая та отримували подарунки маленькі дітки, які знаходились у реабілітаційному центрі.

Якщо ти допоміг іншому, виручив, підтримав словом чи ділом, поспівчував, то на світі стало більше доброти. Це дуже важливо і цінно, тому що доброта, подарована іншим, обов’язково повертається до тебе прекрасним настроєм, несподіваним приємним сюрпризом, повагою і підтримкою друзів.

Залишити коментар

Людям із порушенням зору